פורסם ע"י ד"ר תלחמי ב- 14/02/2017 5:30 pm כללי

גוף האדם יודע איך לרפא את עצמו. המכונה המופלאה הזו מרפאת פצעים, מתגברת על שלל מחלות ומשתקמת. סגולות ריפוי והחלמה מדהימות אלו ייחודיות אך ורק לגוף החי. אדם מת אינו מסוגל לרפא את עצמו, כיוון שמרגע שנפח את נשמתו, נמוגים מגופו גם החיוּת והאינטליגנציה שפיעמו בקרבו.
האדם מרפא את עצמו באמצעות כוח חיוּת פנימי, הזורם דרך מערכת העצבים ומספק אנרגיה ואינטליגנציה לכל תאי הגוף. יש הרואים בו את מהות נשמת החיים שבאפנו, חלק מהנשמה הגדולה שבראה את היקום ומתָחזקת אותו. לנשמת-העל הזו קוראים אינטליגנציה אוניברסלית ,בספה תנכית, אלוהים הבורא.
בתוכנו מפעֵמת אינטליגנציה עצומה מהבורא שנקראת בריאות, המורכבת מאנרגיה ואינטליגנציה הנותנים לנו חיים. אנרגית הבריאות משתמשת במערכת העצבים כדי להגיע לכל תא ואיבר בגוף . מערכת העצבים שולטת בכל הגוף כל הזמן אבל היא אוגרת עם השנים את כל הספאם ‘דואר הזבל’ התוקפים את גופנו, עד לרגע שבו היא מתמלאת ונחסמת. וכמו כל מחשב מוצף בספאם, הדבר משפיע על קצב פעילותה ותפקודה התקינה של המערכת.
‘הכונן הקשיח’ של מערכת העצבים ממוקם בגזע המוח, ממנו יוצא מגוון הוראות הפעלה לוויסות טמפרטורת הגוף, ויסות לחץ הדם, שליטה על שרירי הנשימה, רפלקסים, תנועת האישונים ועוד. גזע המוח, שהוא חלקו העליון של חוט השדרה שנמצא בגולגולת, ממוקם בבסיס הגולגולת, בתוך החוליות הראשונה והשנייה C1-2 ומחבר בין חוט השדרה למוח הגדול.
היחס בין שתי החוליות הללו מושפע מהמתחים אליהם נחשף גופנו, בין אם זה מתח גופני, נפשי או כימי, והן מכוונות את יציבתן בהתאם. כלומר, כל מתח מתבטא בשינוי יציבה פיזי בעמוד השדרה.
על פי הספר והתורה שלי ” החלמה ללא מלחמה” , אנחנו כל הזמן נמצאים או ביציבה של מלחמה או ביציבה של החלמה!
החוליות הראשונות C1-2 כל הזמן מתאקלמות לפי מצב האדם.
בעזרת שיטת הטיפול הייחודית שפיתחנו לכוונון שתי החוליות הראשונות
( UPPER CERVICAL CHAIR SPECIFIC TECHNIQUE )
אפשר לשחרר את החסימות במערכת העצבים שלך, ובכך נאפשר זרימה חופשית של אנרגית הבריאות הפנימית. התוצאות : שיפור בתפקוד כל מערכות הגוף, בריאות מלאה ,שמחת חיים, פחות כאבים וסבל, יותר תנועה וגמישות ומערכת חיסון חזקה להפליא.
דמיינו לעצמכם לרגע את מערכת העצבים כמערכת השקיה. המוח הוא המְכָל, חוט השדרה הוא הצינור המרכזי וכל זוג עצבים היוצא דרך פתחים קטנים בין החוליות הוא צנרת משנית. כל עצב-צינור ‘משקה’ קטע מסוים בגינה!
שתי החוליות העליונות הן ‘הברז’ של מערכת ההשקיה. הברז פתוח כל עוד גופנו מתפקד באופן תקין, אך נסגר עקב מתחים שונים (גופני, נפשי, כימי) המופעלים עליו. מתחים אלה גורמים לשינויי יציבה בחלק העליון, להשמטת הראש קדימה או לנטייתו לצד זה או אחר.
איך בודקים אם יש תזוזה בין חוליות גזע המח ?
1. על-ידי בדיקה ידנית יסודית של כירופרקט מקצועי מוסמך בשיטה זו.
2. על-ידי סריקת עצבים ממוחשבת באינפרא-אדום (סריקה ייחודית למרפאה שלנו).
3. על ידי בדיקת יציבה ממוחשבת במרכז שלנו.
4. על ידי שאלון בריאות מקיף במרכז שלנו.
5. על-ידי בדיקה ממוחשבת CT, MRI) ורנטגן במידת הצורך.
6. ראיון אישי עם כירופרקט מוסמך לאינטגרציה בין כל הבדיקות.
טיפול מוצלח מצריך:
1. זמן וסבלנות
2. התמדה ותדירות
3. אחריות ומחויבות.
בנוסף חשוב ללמוד תרגילים לחיזוק עמוד השדרה, תזונה בריאה וניקוי רעלים וגם איך לשחרר מתחים נפשיים.
במהלך תוכנית הטיפול אתם זכאים לכל השירותים האלו.

 

Leave a Comment