השליחות שלי היא לעורר ולשחרר את הכוח החכם והעצום של היקום(הבורא) שנמצא בתוך כל אדם ולעזור לו ליצור לעצמו חיים של בריאות, שלום ושגשוג.
אני מאמין שהצלחה, בריאות ושמחה הם חבילת מתנות שקיבלנו מהבורא עבור בואנו לעולם הזה. המילה בריאות באה מהשורש ב.ר.א . הבורא ברא בריאה והיא הייתה בריאה. הבריאה של הבורא באה לשקף את צלם הבורא שאנו מוצאים בחבילת הבריאות שהמילה הלועזית HEALTH משקפת. כל אות מהמילה בלועזית משקפת את אחת האנרגיות של הבריאות. החיבור של האותיות והאנרגיות שלהן יוצר את אנרגית המכלול שנקראת חבילת בריאות.

חבילת הבריאות HEALTH =
Happiness = שמחה
Ease vs Dis-ease= נחת
Abundance= שפע
Love= אהבה
Trust= אימון ואמונה
Harmony=הרמוניה
מה שמפריד ביננו לבין הבריאות זה לא היקום ולא המזל, אלא ההחלטה שלנו לקבל את הבריאות עכשיו. אחת התשוקות שלי כמאמן ומדריך בריאות היא לעזור לאנשים לעשות מהפך בחייהם ממצב של חולי לבריאות, ממגבלה לחירות וממשבר להזדמנות.

הדימוי העצמי שלנו מורכב מהמחשבות של אחרים ושלנו על עצמנו ומסתמך בעיקר על החושים שלנו.

dreamstime_7523708

כפי שניתן לראות בתמונה,90 מהקרחון נמצא מתחת לפני השטח שזה מקביל לתת המודע של האדם. האדם חושב ומעריך את עצמו עפ”י מה שניתן לראות מבלי לדעת את ההשפעה של התת מודע , בדומה לקצה הקרחון אשר נמצא מעל פני השטח ורק אותו רואים. במצב זה, ש 90 מאתנו זה תת מודע ואיננו מודעים ומכירים בזה הרי שאנחנו ממשים רק 10 מהפוטנציאל הגלום בנו.
התת מודע מורכב מהאמונות, מחשבות, אמונות ומקרי עבר ופחדים אשר מעכבים ומנהלים אותנו ולכן צריך ללמוד להכיר בזה ולקבל הכוונה . לאחר שנלמד להכיר את מרכיבי התת מודע שלנו אשר שולטים ומעכבים אותנו ונבצע “ניקוי” של התת מודע נגלה את העומק והפוטנציאל אשר טמון בנו.
אלווה אתכם בהדרגה, תוך כדי, אבצע בדיקות מקצועיות ומדעיות בכדי לבדוק את התקדמותכם .אעזור לכם לגלות את מקור השמחה, הבריאות והשפע הטמון בכם.
אני מאמין שרק דרך תהליך זיהוי שנעשה ביחד בליווי בדיקות מעמיקות ניתן יהיה לבצע איזון בין חמשת המישורים: אישי, עסקי, משפחתי, חברתי ורוחני.
בהתחלה ודרך בדיקות מעמיקות, עלינו להבין היכן אתם נמצאים היום ולהציב יעד ברור כדי שנוכל לבנות תהליך ולשרטט מפה מדויקת בדרך להצלחה. אי אפשר לצייר מסלול מפה ברור רק על פי יעד או רק על פי מיקום לבד. צריכים להגדיר את שתי הנקודות באופי מדויק בכדי לקבל מסלול מדויק.
תכונותיך החזקות שגורמות לך לשגשג בתחום אחד יכולות לעזור לך בשאר התחומים ואני אוכל ללמד אותך כיצד לעשות זאת.

כל מה שאני דורש ממך זה הרצון להתפתח והנכונות להשתנות.

אני מזמין אתכם לרקוד עם החלומות שלכם, לצאת ממכאובי הנוחיות שלכם ולהצטרף למסע צמיחה ואושר נצחי.